Špecializujeme sa na výrobu najkvalitnejších sortimentov japonského zeleného čaju matcha na najvyššom konci kvalitatívneho spektra alebo toho, čo nazývame matcha „remeselnej kvality“, z Uji v prefektúre Kjóto v Japonsku. Našu matchu odlišuje remeselná technika, pomocou ktorej sa spracováva každá dávka čaju – technika, ktorá zahŕňa ručné zbieranie iba panenských lístkov vybraných čajovníkov pestovaných v tieni a patentovaný postup „remeselného praženia“. zaistí, že každý gram vybuchne svojím plným chuťovým potenciálom. Aj keď je táto technika pracná a časovo náročná, ponúka bezkonkurenčné výsledky, vykresľuje charakteristický sladko-sladký chuťový profil „umami“ matcha spôsobom, ktorému sa priemyselne spracovaná matcha jednoducho nemôže rovnať. Popri našom sortimente matcha s hrdosťou predstavujeme starostlivo vybraný sortiment produktov matcha navrhnutých prostredníctvom partnerstiev s najlepšími remeselníkmi z celého Japonska. Každá z týchto ponúk je individuálne ručne vyrobená a stelesňuje jedinečný charakter, vytvorený tak, aby vyvážil minimalistickú estetiku so súčasnou funkčnosťou, čím sa zabezpečí optimálny zážitok z tvorby matcha pre moderný životný štýl.

Naša Matcha

Ceremoniálna Matcha

Skoncentrovaním skúseností generácií našich majstrov v oblasti miešania čaju a farmáov, naša ceremoniálna séria matcha je ručne zbieraná z najvyšších panenských listov čajovníka pestovaného v tieni počas prvého zberu, aby sme vytvorili vynikajúce triedy matcha, ktoré konkurujú kvalitným vínam. so sofistikovanosťou a šírkou ich chutí. Naše ceremoniálne rady sú ideálne na varenie samostatne, s teplou alebo ľadovo studenou vodou alebo s malým množstvom mlieka. Čím vyšší stupeň, tým sú sladšie, menej horké a bohatšie na umami.

Kulinárska Matcha

Naša kulinárska trieda matcha je výberom pre popredných baristov, kuchárov, cukrárov, čokolatierov. Naša kulinárska matcha, vhodná na použitie v nápojoch a receptoch na dezerty, sa môže pochváliť živou zelenou farbou, jemným umami a robustnou intenzitou, ktorá je potrebná na to, aby prežiarila cez ďalšie doplnkové ingrediencie. Je ideálny pre všetky druhy nápojov a receptov na dezerty, od matcha latté, cappuccina, frappé, zmrzliny, čokolády, čerstvých alebo raw dezertov až po pečené sladkosti, chlieb a pečivo.

Náš Matcha sortiment

S hrdosťou predstavujeme starostlivo vybraný sortiment čajových výrobkov, ktoré sú vybrané a navrhnuté v spolupráci s najlepšími remeselníkmi z celého sveta. Každý z našich produktov je individuálne ručne vyrobený a každý aspekt každého predmetu bol navrhnutý tak, aby vyvážil minimalistickú estetiku so súčasnou funkčnosťou, čím sa zabezpečí optimálny zážitok z tvorby matcha pre moderný životný štýl.